English  
شرکت آسپا ( با مسئولیت محدود ) شرکتی خصوصی است که در سال 1374 در تهران و با هدف تأمین محصولات آرایشی و دارویی با عناصر فعال و همچنین کمی جاذب تأسیس شد .
اهداف آن شرکت از زمان تأسیس ، پایبندی به تعهدات و تلاش در جهت تأمین بهترین کیفیت و خدمات برای مشتریان بوده است . این اهداف سبب شده تا در مدت زمان کوتاهی به یکی از نمایندگان اصلی در زمینه محصولات آرایشی تبدیل شویم همچنین ما بازارهای قابل توجهی در بخشهای مختلف دیگری مانند صنایع غذایی ، دارویی و ... نیز داریم .
در حال حاضر ما و شرکتهای وابسته به صورت 60 شرکت معتبر در سراسر جهان خدمات زیر را ارائه می دهیم :

_ فرمولاسیون ( کرم ها ، مواد آرایشی ، بهداشتی و ... )
_ خطوط مکانیزه و تولیدی ( تولید ، بسته بندی ، پر کردن و ... )
_ بسته بندی ( آلومینیومی ، شیشه ای و پلاستیکی برای محصولات آرایشی و دارویی )
_ مواد اولیه ( مواد افزودنی ، رنگها ، مواد امولسیون ، عناصر اصلی ، واکس ها و ... )
_ پشتیبان فنی ( آموزش خانگی ، شیمیدانان و محققان برجسته )

اگر چه همچنان به صورت یک شرکت کوچک خصوصی فعالیت داریم اما تخصص ما یاری دادن به مشتریان در ارتقاء محصولات فعلی یا اجرا و به کارگیری نظرات و محصولات آنها است .
پس از گذشت سالها مشتریان ما با علم به اینکه با بیش از 45 کشور همکاری داریم ، دریافتند که می توانند به ما به عنوان منبعی مطمئن برای محصولات و خدمات خود اعتماد و اطمینان داشته باشند . ما با داشتن شعباتی در آسیا ، اروپا ، آمریکای شمالی و انگلیس به گونه ای کاملاً مفید و چند منظوره تبدیل شده ایم .
ما از تمامی مشتریان و همکاران خود که در طول سالها باما همکاری داشته اند و به ما کمک کرده اند تا توسعه پیدا کرده و بتوانیم بهتر به شما خدمت کنیم ، سپاسگذاریم .
درباره ما -  خدمات ما -  مشتریان ما -  تماس باما
Copyright © 2007  Aspa Limited Co , All Rights Reserved .
Developed  &  Design By Ayeen Parsian .